לשיחת ייעוץ ללא התחייבות חייגו: 058-699-84-96

איתור נזילות במצלמה טרמית

איתור נזילות ובעיות רטיבות – כיום בעידן הטכנולוגי המתקדם ניתן לאתר נזילות ורטיבות בקירות ללא הרס של קירות, ריצוף בבית, גינות וכדומה. חברת "תרמי - גיא" מיישמת פתרונות אלה באמצעות מכשור חדשני כגון – מצלמות אינפרה אדום, סיבים אופטיים עם מצלמה, הדמיות וסריקות תרמיות והחדרת גז לא רעיל העומד בתקנים. הבדיקות נעשות בצורה מקצועית ואיתור מקור הנזילות/הרטיבות מוצג ללקוחות על גבי המכשירים המתקדמים. הצוותים שלנו בעלי ניסיון רב באיתור נזילות ובעיות רטיבות כולל רטיבות תת קרקעית.

"בתרמי - גיא" צוות מקצועי ובעל ניסיון רב לאיתור נזילות. צוותי "תרמי- גיא" יבצעו מגוון רחב של בדיקות לאיתור מקור הבעיה ולהלן פירוט חמשת הפתרונות לאיתור נזילה רטיבות בבית ובחצר (ללא הרס קירות ריצוף וכד").

  1. בדיקת לחץ - צוותי "תרמי - גיא" יבצעו בדיקת לחץ בצנרת מים קרים וחמים בנפרד כדי לצמצם את הבעיה.
  2. הדמיה תרמית- צוותי "תרמי - גיא" יבצעו בדיקת צילום תרמי המאפשר למצוא במדויק את מוקד הנזילה, פיצוץ או דליפה (ללקוח מוגש צילום צבעוני המראה בבירור מוקד הבעיה).
  3. בדיקת מערכת הביוב / דלוחין – צוותי "תרמי-גיא" יחדירו אביזר בסוף המערכת ליצירת סתימה ולחץ והתבוננות מאיזה קו יש דליפה. הלחץ שנוצר מזהה את הקו הדולף ועל ידי כך צוותי "תרמי - גיא" יבודדו הבעיה ויטפלו בקו הפגוע.
  4. איתור נזילה על ידי החדרת גז – לצוותי "תרמי - גיא" ניסיון רב בשימוש בגז שאינו רעיל ועומד בתקנים מחמירים. צוותי תרמי-גיא יחדרו גז למערכת המים ויאתרו את נקודת הכשל. מכשיר הגז מיועד בעיקר לבדיקות חיצוניות.
  5. צילום תרמי של קו צנרת ביוב - צוותי "תרמי - גיא" יבצעו שימוש בסיב אופטי כולל מצלמה (צילום בתוך הצנרת - בדומה לצינתור) וצפייה בבירור במקור הכשל.

"תרמי - גיא" איתור נזילות ורטיבות בטכנולוגיות מתקדמות.

ההתחייבות שלנו

  • בדיקה מקצועית בכלים מתקדמים -ללא הרס.
  • עמידה בלוחות זמנים.
  • עבודה עברית, יחס אישי, מחירים הוגנים.
  • אחריות מלאה לעבודה.
  • מוסמך ע"י משרד העבודה.

מה אומרים עלינו

גדי אללי, מושב פתחיה

תיאור השירות - איתור נזילה בדירה.
גיא הגיע בזמן, איתר את הנזילה הסביר כל צעד שעשה, היה מאוד נחמד וגבה תשלום הוגן.
מומלץ בחום.

מירב שקדי, אשקלון

תיאור השירות - איתור נזילות ופתיחת סתימות ע"י מוטות.
גיא הגיע בזמן שקבענו, בדק את הבעיות, איתר נזילות במכשיר מיוחד. הוא עבד רציף , תיקן את הבעיות היה נחמד וגבה תשלום כפי שסוכם.

שרית אלישע, גן יבנה

תיאור השירות- איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית ועבודה פיזית.
הוא מקצוען לחלוטין. איש ישר והגון. הוא לא הצליח לפתור את כל הבעיה והפנה אותי לביטוח להמשך טיפול. הוא אמר שזמין עבורי לכל התייעצות. מומלץ בחום.

קובי ב. רחובות

תיאור השירות - איתור דליפה בקו מים ראשי והחלפת המקטע הדולף.
בעל מקצוע אמיתי. הגיע בזמן ולכל אורך העבודה הסביר מה הוא עושה ולמה. איתר את הדליפה, תיקן ועל הדרך החליף ברז ללא תוספת תשלום.

דקלה לוגסי, אשדוד

תיאור השירות - איתור נזילה בקו ראשי של הבניין.
אחרי בדיקת המלצות על אינסטלטור הגיע גיא בחור מקסים, מעבר לשירות הטוב והמחיר ההוגן, עשה עבודה מקצועית ומדהימה. מומלץ בחום.

מנשה לוי, מודיעין

תיאור השירות - איבחון מקור הנזילה, תיקון והחלפת ווסת בקו הראשי של המים. גיא היה בסדר גמור, עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, עמד בזמנים וגבה מחיר סביר.

אורן קדר, גן שורק

תיאור השירות - טיפול בפיצוץ צנרת בחצר.
גיא הגיע בזמן, עשה עבודה נקיה ויפה, הכל היה פיקס. היחס שלו מעולה, עמד בזמנים והמחיר סביר.

איתי זהר, רמת גן

תיאור השירות - איתור נזילה ותיקונה. גיא הגיע בזמן שקבענו, בדק את העניין, אמר שאין נזילה אלא הצטברות של מים שצריך לשאוב. אכן הבעיה נפתרה.

יוסי א. מכבים רעות

תיאור השירות - איתור דליפה סמויה בצנרת תת קרקעית.
גיא היה אדיב מאוד, מקצועי, הסביר כל דבר שעשה, עמד בלוח הזמנים כפי שהבטיח וגבה מחיר סביר.

צילום טרמי, איתור בטכנולוגיית שמע, ייבוש רטיבות בדיקות צילום בסיב אופטי, מצלמה 360 מעלות