לשיחת ייעוץ ללא התחייבות חייגו: 058-699-84-96

אודותינו

תרמי גיא הוקמה בשנת 2000, בתרמי גיא מתמחים באספקת פתרונות מלאים (מקצה לקצה) בכל הבעיות הקשורות באינסטלציה, צנרות מים וביוב, איתור נזילות בשיטות מתוחכמות, צילום חידוש ותיקון צנרות אינסטלציה מכל הסוגים, ייבוש נזקי מים במכשור מתקדם, וכל עבודות האינסטלציה.

בתרמי גיא תוכלו למצוא ולהתייעץ עם בעלי המקצוע מהשורה הראשונה בתחום האינסטלציה. היתרון הגדול של תרמי גיא, מעבר לציוד המתוחכם והמתקדם בא לידי ביטוי שהעסק הוקם כשהתחלנו כשרברבים (אינסטלטורים), את הידע הנרחב צברנו במתן פתרונות ללא ציוד מתקדם ועכשיו השילוב בין פתרונות יצירתיים ומכשור מתקדם מאפשר לנו לפתור בעיות מהותיות בפרקי זמן קצרים במיוחד. אחד היתרונות הבולטים שלנו היא בלמידה ובדיקה מעמיקה של הבעיה בטרם ביצוע העבודה וזאת לצורך מזעור נזקים הנגרמים ללקוח בנכס.

המקצועיות שלנו וההכשרות בציוד החדיש הפכו אותנו למובילים בתחום האינסטלציה בישראל. אנו עובדים הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. לתרמי גיא מאות לקוחות מרוצים שיעידו על טיב העבודה, היחס האישי, ההוגנות והשקיפות. הניסיון הרב שלנו יבוא לידי ביטוי גם בעבודה אצלכם.

אתם מוזמנים לחייג אלינו ולהתייעץ או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם ללא כל התחייבות מצדכם!

ההתחייבות שלנו

  • בדיקה מקצועית בכלים מתקדמים -ללא הרס.
  • עמידה בלוחות זמנים.
  • עבודה עברית, יחס אישי, מחירים הוגנים.
  • אחריות מלאה לעבודה.
  • מוסמך ע"י משרד העבודה.

מה אומרים עלינו

גדי אללי, מושב פתחיה

תיאור השירות - איתור נזילה בדירה.
גיא הגיע בזמן, איתר את הנזילה הסביר כל צעד שעשה, היה מאוד נחמד וגבה תשלום הוגן.
מומלץ בחום.

מירב שקדי, אשקלון

תיאור השירות - איתור נזילות ופתיחת סתימות ע"י מוטות.
גיא הגיע בזמן שקבענו, בדק את הבעיות, איתר נזילות במכשיר מיוחד. הוא עבד רציף , תיקן את הבעיות היה נחמד וגבה תשלום כפי שסוכם.

שרית אלישע, גן יבנה

תיאור השירות- איתור נזילה באמצעות מצלמה תרמית ועבודה פיזית.
הוא מקצוען לחלוטין. איש ישר והגון. הוא לא הצליח לפתור את כל הבעיה והפנה אותי לביטוח להמשך טיפול. הוא אמר שזמין עבורי לכל התייעצות. מומלץ בחום.

קובי ב. רחובות

תיאור השירות - איתור דליפה בקו מים ראשי והחלפת המקטע הדולף.
בעל מקצוע אמיתי. הגיע בזמן ולכל אורך העבודה הסביר מה הוא עושה ולמה. איתר את הדליפה, תיקן ועל הדרך החליף ברז ללא תוספת תשלום.

דקלה לוגסי, אשדוד

תיאור השירות - איתור נזילה בקו ראשי של הבניין.
אחרי בדיקת המלצות על אינסטלטור הגיע גיא בחור מקסים, מעבר לשירות הטוב והמחיר ההוגן, עשה עבודה מקצועית ומדהימה. מומלץ בחום.

מנשה לוי, מודיעין

תיאור השירות - איבחון מקור הנזילה, תיקון והחלפת ווסת בקו הראשי של המים. גיא היה בסדר גמור, עשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, עמד בזמנים וגבה מחיר סביר.

אורן קדר, גן שורק

תיאור השירות - טיפול בפיצוץ צנרת בחצר.
גיא הגיע בזמן, עשה עבודה נקיה ויפה, הכל היה פיקס. היחס שלו מעולה, עמד בזמנים והמחיר סביר.

איתי זהר, רמת גן

תיאור השירות - איתור נזילה ותיקונה. גיא הגיע בזמן שקבענו, בדק את העניין, אמר שאין נזילה אלא הצטברות של מים שצריך לשאוב. אכן הבעיה נפתרה.

יוסי א. מכבים רעות

תיאור השירות - איתור דליפה סמויה בצנרת תת קרקעית.
גיא היה אדיב מאוד, מקצועי, הסביר כל דבר שעשה, עמד בלוח הזמנים כפי שהבטיח וגבה מחיר סביר.